Multimedialna społeczność

Nie jesteś zalogowany na forum.

ashes2ashes
Użytkownik
Lokalizacja: Kraków
Data rejestracji: 2014-03-07
Liczba postów: 4

Odp: Polska zdrowa żywność

Witam wszystkich! Od jakiegoś czasu miałam kłopoty zdrowotne. Musiałam koniecznie iść do doktora. Wyszło na jaw, że mam problemy z jelitami. Z tej przyczyny muszę podjąć radykalną dietę. Zaskoczyło mnie to, gdyż nie spodziewałam się, że będę musiała zrezygnować z wielu rzeczy. Dodatkowo dowiedziałam się, że niektóre produkty również niekorzystne na mnie działają. Zostałam z tym wszystkim sama. Powiedziałam o tym mojej koleżance, która powiedziała, że olej kokosowy oraz olejek z pestek winogrona, a również odpowiednia mąka bezglutenowa to produkty, które powinny znaleźć się u mnie w chacie. Nie mam pojęcia. Dlatego napisałam tu. Pragnę Was spytać czy kiedykolwiek korzystaliście z artykułów ekologicznych? Co to było? 

Offline

EmeRaldGirL
Użytkownik
Lokalizacja: Kwidzyn
Data rejestracji: 2014-03-07
Liczba postów: 14

Odp: Polska zdrowa żywność

Teraz na rynku jest wiele najróżniejszych wyrobów ekologicznych, lecz ja zazwyczaj wybieram ekologiczne pieluszki. Moje dzieciątko niesamowicie je lubi. Dużo o nich danych jest zamieszczonych w internecie np. tu http://ekoholik.pl/24-polskie-zabawki

Offline

KlaraClayton
Użytkownik
Lokalizacja: Gniezno
Data rejestracji: 2014-03-07
Liczba postów: 11

Odp: Polska zdrowa żywność

Normalna sprawa, że ludzie w tej chwili zamawiają różne produkty ekologiczne. Mój partner takie je, bo pragnie schudnąć. Nawet jak szukał uznanej firmy to ktoś jemu proponował jemu witrynę internetową, na której polecają wszystkie produkty ekologiczne. Czemu nie?! Może następnym razem, bo teraz tego nie chce. Proszę Was zmieńmy temat. Albo znikam stąd. Pa! 

Offline

Amaranth
Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2014-03-07
Liczba postów: 8

Odp: Polska zdrowa żywność

Jestem w ostatnim trymestrze ciąży, dlatego już zamawiam wszystkie niezbędne produkty. Już się nie możemy doczekać : ) Planuję wystrzegać towarów wywołujących uczulenie, i sprawiłam sobie już dużo rzeczy tego typu jak ekologiczne zabawki jak również polskie kosmetyki ekologiczne. Zastanawiam się jeszcze nad zakupem pięknej chusty do noszenia niemowląt. Obiło mi się o uszy, żedzięki temu dziecko czuje się bezpiecznie. A co Wy sądzicie na ten temat? Czy towary naturalne są warte swojej ceny? Stosujecie je? 

Offline

KamilXX
Użytkownik
Lokalizacja: Orzysz
Data rejestracji: 2014-03-07
Liczba postów: 50

Odp: Polska zdrowa żywność

Produkty ekologiczne to świetna rzecz. Ktoś sobie być może pomyśli, co koleś może wiedzieć na ten temat. Ja wiem dużo. Dawno temu ważyłem sto kilo. Byłem bardzo młodym człowiekiem, ale otyłym. Niestety przez to także byłem singlem. Pewnego wtorku podjąłem dobrą decyzję, że to tak nie może być. Poczytałem wiele rzeczy na Internecie i odnalazłem, które produkty artykuły mogę jeść. Odnalazłem w Internecie wspaniały sklep z ekologicznym jedzeniem i tak zamówiłem sobie sklep ze zdrową żywnością, a także smaczny olej sezamowy, no i nie mogło mi zabraknąć zdrowej mąki dyniowej. Teraz jestem naprawdę przystojnym facetem. Zleciałem ponad dwadzieścia kilogramów. Uczęszczam na siłownię. A co najistotniejsze odnalazłem swoją połówkę Mariolę. ; ) 

Offline

Joanna Derlak
Użytkownik
Lokalizacja: Morąg
Data rejestracji: 2014-03-07
Liczba postów: 12

Odp: Polska zdrowa żywność

Ja najczęściej zakupuję artykuły ekologiczne. Jakiś czas temu mój najkorzystniejszy zakup to olej z pestek winogron. Posiadam aktualnie w domu różnorodne artykuły ekologiczne. Sądzę że powinno się je wybierać. W tym momencie oprócz tego używam wyłącznie pełnowartościowego oleju budwigowego, który szalenie wspomaga działanie organizmu. Czasami zakupuję dla odmiany wysokiej jakości olej arganowy, co jest z całą pewnością dla mnie wskazane, gdyż mam zbytnio wysoki cholesterol, co wpływa źle na działanie całego organizmu. 

Offline