Multimedialna społeczność

Nie jesteś zalogowany na forum.

Gryzek
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-12
Liczba postów: 35

Odp: Konferencja i formalności.

Przy organizacji konferencji pojawia się wiele formalności do załatwienia. Wiem, że jedną z nich jest załatwienie odpowiedniego nagłośnienia. Chciałbym się odpowiednio przygotować do tematu, bo lubię być zawse przygotowany. O co zapyta mnie dostawca takiego nagłośnienia.

Offline

FrankM
Użytkownik
Lokalizacja: Pruszków
Data rejestracji: 2015-08-30
Liczba postów: 19

Odp: Konferencja i formalności.

Myślę, że firmy, które nagłaśniają koncerty (Great Sound) i eventy zapytają cię przede wszystkim o lokalizację i termin danego wydarzenia. Muszę przecież sprawdzić w grafiku czy są w stnie ci pomóc. To jednak najmniejszy problem, bo padną też pytania o konkretną lokalizację i ilość uczestników.

Offline

KlaraClayton
Użytkownik
Lokalizacja: Gniezno
Data rejestracji: 2014-03-07
Liczba postów: 16

Odp: Konferencja i formalności.

Na pewno pojawi się pytanie o wymagania sprzętowe i co będzie się na danym wydarzeniou działo. Inny sprzęt jest dobierany do wygłaszania prelekcji, a inny do aktywnego udziału w spoktaniu przez uczestników. No i oczywiście samo nagłośnienie jest wtedy odpowiednio dobierane.

Offline

TomekPacak
Użytkownik
Lokalizacja: Kielce
Data rejestracji: 2015-08-29
Liczba postów: 7

Odp: Konferencja i formalności.

Skorzystaj z usług tej firmy http://www.greatsound.pl/ to pójdzie bardzo sprawnie. Nie zamęczą cię pytaniami, a być może sami przeprowadzą wizję lokalną w miejscu, gdzie chcesz coś organizować.

Offline

fitnessia
Administrator
Data rejestracji: 2014-03-05
Liczba postów: 9

Odp: Konferencja i formalności.

Jak ktoś obsługuje największe konferencje w Warszawie (Great Sound Warszawa) to musi być na bieżąco z potrzebami swoich klientów. Musi też potrafić zapewnić mu to czego on naprawdę potrzebuje. A wymagania ciągle rosną, bo klienci mają coraz większą świadomość tego co jest dostępne na rynku.

Offline