Multimedialna społeczność

Nie jesteś zalogowany na forum.

niewidzialna
Użytkownik
Lokalizacja: Hel
Data rejestracji: 2015-08-30
Liczba postów: 33

Odp: Co sądzicie o ciastolinie?

Cześć wszystkim. Chodzi mi po głowie kupno ciastoliny dla córki, ale waham się czy to dobry pomysł. Nie mam pewności, że jej się to spodoba. Wasze dzieci się tym bawiły? Lubiły to? Polecacie którąś konkretną?

Offline

Basia33
Użytkownik
Lokalizacja: Gdynia
Data rejestracji: 2015-08-30
Liczba postów: 22

Odp: Co sądzicie o ciastolinie?

Moja córka ją wręcz uwielbia! Kupiłam jeej niedawno zestaw o nazwie Magiczne Klejnoty Zosi i jest nim totalnie oczarowana. W zestawie tym jest mnóstwo foremek, stempli, pieczątek. Daje to nieograniczone możliwości zabawy i rozwija wyobraźnię. Popatrz sobie tutaj http://www.patiimaks.pl/kategoria/ciastolina, poczytaj opisy i opinie.

Offline

TomekPacak
Użytkownik
Lokalizacja: Kielce
Data rejestracji: 2015-08-29
Liczba postów: 7

Odp: Co sądzicie o ciastolinie?

Z ciastoliną jest jak z każdą inną zabawką. Jednemu dziecku podpasuje, a innemu zupełnie nie. Świetnym przykładem z naszego życia jest karuzela Tiny Love. Dla jednej córki, gdy była malutka to była ukochana pozytywka, bez której nie była w stanie zasnąć. Uwielbiała zarówno jej słuchać, jak i się nią bawić. Druga, wręcz przeciwnie. Jak tylko uruchamialiśmy karuzelę zaczynała głośno płakać. Tak więc nie pozostaje inna opcja, jak kupić ciastolinę i sprawdzić, czy pani dziecko się tym bawi.

Offline